Sündmused

„Kiidjärvelaselt kiidjärvelasele“

pühapäeval, 19. novembril 2017 kell 14 – 16 seltsimajas.

Infotunni mõte on tutvustada, millega tegelevad meie küla inimesed. Ja huviliste korral võiks kooruda välja mõni ühe - või ka mitmekordne tegevus.

Teile tutvustavad oma tegemisi ja huvisid järgmised kiidjärvelased:

 EVE REITALU:

Olen rühma - ja personaaltreener ja  koolitaja Eesti Võimlemisliidus ( EEVL). Kogu minu teadlik elu on suuremal või väiksemal määral seotud olnud liikumisega. Osa sellest aktiivse tegevsportlasena, osa iseenda jaoks kvaliteetaja sisustajana ja suuresti on liikumine ka minu töö.

Rõõm on oma teadmisi ja kogemusi jagada teadliku liikumise, normaalse toitumise ja treenimise suunas. Fitness ei ole minu jaoks eesmärk omaette, see on pigem elustiil, mis on nauditav ja kasulik. Tervisest lähtuvalt peaksime mõtlema tulevikule, sest veedame seal oma järgneva elu.

 KAJA PUUSTA:

Meisterdan käsitöökaarte, karpe, albumeid ja valmistan torte.

 INGRID MERENDI:

Olen elanud Kiidjärvel 3 aastat ja siia kolisin Tallinnast. Koos elumuutusega tuli kohaneda ka maaeluga ja tasapisi hakkasid tekkima erinevad huvid.

Tegelen huvi korras seebi valmistamisega. Seebid on valmistatud ravimtaimede tõmmistest, rasvadest ja õlidest lõhnastatud eeterlike õlidega ning toonitud taimede või ürtidega.

Kogun ja kuivatan ravimtaimi ja olen saanud palju teadmisi nende kasulikkusest.

Kasvatan erinevaid tõukanu, kelle munad on roosad, valged, šokolaadipruunid, beežid, rohelised ja sinised.

On veel paar taru mesilasi ja mõned kitsed.

 EPP METSALUIK:

Klubides olen lihtsalt aastast aastasse otsinud uusi tegemisi, mida varem teinud pole. Tegelikult oleme KÕIKE teinud, aga omal moel. Ehk siis karpe, seepe, vitraaže, portselanimaale, savi, siidikaunistust, villatöid ja maalimist ning rääkimata taaskasutusest. Teeme mugavdatult, sest üheks - kaheks korraks pole mõtet osta erilisi tange ja masinaid, vaid mõtleme välja oma viisi, kuidas seda asja lahendada, et tulemus oleks enam - vähem sama, aga meie stiilis.

 

Ootame Teie rohket osavõttu!

Kohtumiseni!

KKS juhatuse nimel Krista Pikk